Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aerokineze

14. 5. 2011

Aerokineze:

Ovládání větru a plynů

 

O co jde:

Aero kineze je celkem praktická schopnost.Stalo se vám,že sedíte třeba v restauraci a kouř z něčí cigarety jde na vás??? Díky aerokinezi dokážete ten kouř odklinit na jinou stranu,nebo když jdete a neustále na vás fouká tak dokážete vítr od vás odklonit(vám bude připadat,jako že přestal foukat úplně)Ovšem pokud to budete umět,neříkám,že jsem mistr,ale to s tou cigaretou mi celkem jde a s větre občas taky(samozřejmě musím ještě cvičit)Pokud budete mít to štěstí a budete umět aerokinezi tak dobře že dokážete strvořit veliký výtr,nebo ho úplně zastavit tak vám blahopřeji,já asi tak dobrej nebudu.

 

Příprava:

Na hodně stránkách se dozvíte,že potřebujete vonnou svíčku,je to samozřejmě pravda,ale není to prioritou! Tady jse oto,že vydává slabý kouř,který potřebujete,ke cvičení,takže můžete použít cokoli co vytváří malý kouř jako ta vonná svíčka(né že bych kouřil,ale já to cvičím se zapálenou cigaretou položenou v popelníku.

Pokud ste se dočetvi ať cvičíte s normální svíčkou,tak je to špatně!Normální svíčka nevyrává relativně žádný kouř a když rozhýbete svíčku a vtom případě cvičíte pirokinezi !!!! a né aerokinezi.

Samozřejmě vouř je velmi náchlný na větr a dokáže ho rozhýbat a "mikro vánek" Takže pozavírejte dveře,okna a dýfejte pokud možno na jinou tranu(pokud máte doktorskou roušku tak ji použíte).

pokud máte vše připraveno tak můžeme začít...

 

Cvičení:

Zapalte vonnout svíčku,cigaretu nebo něco jiného,co vyrává malý kouř.

Poté se uklidněte a soustřeďte se na kouř.

(Ještě jedna věc:návody,co si máte představovat,jsou pouze přiklady a nesmíte jim věnovat příliš myšlení,protože právě tohle může způsobit že se vám to nepodaří!!!)

při sledování kouře si "jemně" představujte jak na kouř fouká slabounký vítr a kouř se odvrací od něho(prakticky sledujete kouř a představujete si jak se naklání na nějakou stranu)

Nebo můžete skusit to že vánek fouká od vás a kouř jde od vás pryč.To samé vyskoušejte,když jste venku a fouká na vás vítr:Prostě ten vítr přestává foukat,nebo vás obchází.

Na jiných stránká máte dlouhé rozebrané návody,několik odstavců,co si máte představovat,ale jestli vám záleží na mém názoru,tak podle mě to je všechno pitomost! Potom při cvičení,vám vrtá hlavou,co si máte vybrat a představovat z těch rubrik a jste zmatení,protože vám hlavou probíhá prakticky všechno a to je naprosto špatně!!!(nemůže vám hlavou kolovat všechno a zároveň mít čistou mysl a na nic nemyslet!!!

Dejte na mě.

Děkuji a hodně štěstí...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aerokineze

(plukovnikvoris, 15. 5. 2011 13:28)

hej lukksone tak mě napadlo když někdo tu aerokinjezi oívládá upln perfektn může ovládnout i vychřici?

Re: aerokineze

(lukkson, 16. 5. 2011 7:06)

Ano,určitě,ale ovládnout vichřici dá spoustu práce a jen někomu se to podaří

Re: Re: aerokineze

(Marie, 24. 1. 2018 16:42)

Já atmokinezi(tak se říká ovládání větru) umím od malička. Umím udělat pěknou vichřici

Re: Re: Re: aerokineze

(Misty, 2. 8. 2019 20:09)

Atmokineze je ovládání počasí.

super clanek

(maly mag, 2. 5. 2014 8:34)

Mas tu super clanky ja mam taky blog mam tam geo kinezi aero kinezi a pirokinezi a chrono kinezi a opravdu to vse de ja to vse ovladam je husty vladat svicku ja jsem si delal srandu z mami ja ji furt zhasinal svicku a ona ji zapalovala to zabavilo na dlouho.

Omlouvám se

(Admn, 14. 5. 2011 11:36)

Omlouvám se za pravopis a chyby ve slovach,píšu rychle a sem tam udělám chybu...

Re: Omlouvám se

(makro billy, 15. 5. 2011 11:34)

Ahoj lukkson,opravdu tam máš chyby,ale ten článek stojí za to,díky za rady pro cvičení.

 

 


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< červen / 2021 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 380173
Měsíc: 3541
Den: 93