Jdi na obsah Jdi na menu
 


Telepatie

8. 5. 2011

Telepatie

-Čtení myšlenek

 

Telepatie je schopnost dorozumívání se pouze myslí.K tomuhle není nic moc co psát,je to prostě myšlenkové spojení dvou osob.

Pro cvičení potřebujete nekoho,kdo to bude cvičit s váma,protože když vysíláte té dotyčné osobě vzkaz tak si ji můsíte na ni myslet a snažit se jí to poslat "do hlavy" druhá osoba,která příjmá musí byt naprosto uvolněná a na nic nemyslet! Při správném vyslání by ji to mělo napadnout,jako cokoli jiného.

V prvé ředě si vyskoušejte cvičení s obrázky,to znamená,že jeden si namaluje jednoduchchý obrázek na papír(čtverec,kruh,hvězda...)a musí se snažit vám to poslat.Vy můžete sedět třeba ve vedlejším pokojí a snažit se na nic nemyslet.po chvýli by jste v mysli ten obrázek viděli,jako když myslíte na cokoli jiného.

Nebo skuste cvičení s čísly(tak jsem začínal já). stoupněte si proti sobě a jeden zvás bude myslet na nějaké číslo(pro začáte 1-5,nebo 1-10)a bude se snažit si to číslo dokonale představi(doslova,jako by ste ho před sebou viděli) a poslat ho.Druhý bude bedlivě pozorovat vysílajísí osobu a opět na nic nemyslet!může se si v duchu pomalu projíždět,všechna čísla v nabídce a u kterého ucítítě nějaký zvláštní pocit tak to by to mělo být.

Pro ty skušenější,by si mohly posílat,nějaké jednoduchché slova či dokonce věty, a nebo si z učitelky ve škole vyčíst odpovědí na písemku :)

v telepatii nezáleží,jak jste od sebe daleko,jde jen oto si myšlenky posílat ve stejném čase a myslet si na sebe.

 

hodně štěstí...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hmmm

(the tank šlaj, 10. 5. 2011 12:17)

to jsem nevěděl :)

 

 


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 254233
Měsíc: 5809
Den: 196